!!! POZOR SÚŤAŽ !!!

12.03.2019

Aj vy túžite rozumieť zvieratám, alebo stromom? Pozerať sa na svet ako vták? Nie je nič jednoduchšie!

Jar už búcha na dvere a v podolínskych lesoch začínajú zo zeme vyliezať aj takéto nezvyčajné bytosti :-)

Pre milovníkov prírodných zaujímavostí a pohybu na čerstvom vzduchu pripravila spoločnosť Lesy mesta Podolínec v spolupráci s mestom jednoduchú súťaž. Ak radi objavujete, rozhýbte po zime svoje kosti a vyhrajte! Na tých, ktorí si urobia selfíčko s našim nosorožcom jedľovým :-) a fotku pošlú prostredníctvom formulára (nižšie), čakajú zaujímavé odmeny. Ak sa do lesa poponáhľate a zvečníte sa s týmto nevšedným prírodným úkazom, môžete sa stať hrdými majiteľmi knižných bestsellerov nemeckého lesníka a ochrancu prírody Petra Wohllebena Tajný život stromov a Duševný život zvierat, či jedinečných publikácií z dielne vydavateľstva CBS, prinášajúcich pohľad na najkrajšie miesta nášho regiónu priamo z neba! Výhercov súťaže vyžrebujeme na konci prázdnin, 30.8.2019. Držíme palce a prajeme kopu nezabudnuteľných zážitkov z podolínskych lesov!

P.S. ...len tak, medzi nami, nájsť nosorožca v slovenských lesoch nie je vôbec jednoduché. Preto vám prinášame aj menšiu pomôcku. Nosorožec je krotký, nehryzie a ani veľmi neuteká:). Býva necelých 500 metrov od asfaltky na adrese 49°17ʹ49ʺ a 20°30ʹ58ʺ (to je v lese nad Ferovou búdou). Prosba od nás: nekŕmiť a nepoškodzovať. ĎAKUJEME!!!

Formulár pre odoslanie Vášho selfíčka s nosorožcom jedľovým :-) :

Zaslaním fotografie spolu s menom, priezviskom a bydliskom súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Mená výhercov a víťazné fotografie budú zverejnené na stránke Lesov mesta Podolínec v rozsahu krstné meno, prvé písmeno priezviska a miesto bydliska výhercu. Napríklad Marienka B., Podolínec. Výhra bude výhercovi zaslaná poštou na adresu bydliska, prípadne odovzdaná osobne v kancelárii Lesov mesta Podolínec.